Rannåsdagarna
Sammanställning av resultaten för de löpare som fullföljt alla tävlingar i samma klass
Klass A                      
Klubb
Plac Löpare Klubb Totaltid (s) Totaltid Efter (s) Efter Dag 1 Dag 2 Dag 3 Östersunds OK
1 Patrik Brorsson Frösö IF 10711 178.31 49.29 54.02 75.00 Frösö IF
2 Anders Berg Frösö IF 13049 217.29 2338 38.58 73.42 65.18 78.29 Östersunds OK
3 Jean Marc Schabloz Frösö IF 14758 245.58 4047 67.27 75.49 79.12 90.57 Åsarna IK
Stockvik SF
Klass B                     Frösö IF  
Frösö IF
Plac Löpare Klubb Totaltid (s) Totaltid Efter (s) Efter Dag 1 Dag 2 Dag 3 Vattudalens LDK
1 Mats Nilsson Östersunds OK 8227 137.07 46.57 46.20 43.5 Frösö IF
2 Fredrik Martinsson Frösö IF 9208 153.28 981 16.21 49.17 49.02 55.09
3 L-E Gahlin Östersunds OK 9957 165.57 1730 28.50 53.36 57.17 55.04
4 Henrik Randström Frösö IF 10559 175.59 2332 38.52 52.17 52.47 70.55
5 Sven-Martin Eriksson Östersunds OK 12831 213.51 4604 76.44 62.19 79.50 71.42
6 Ulrika Willén Östersunds OK 14616 243.36 6389 106.29 91.54 79.01 72.41 Klubb
Ulricehamns OK
Klass C                     Östersunds OK  
Brunflo IF
Plac Löpare Klubb Totaltid (s) Totaltid Efter (s) Efter Dag 1 Dag 2 Dag 3 OK Storsjön
1 Åke Andersson Fältjägarnas IF 6221 103.41 36.45 30.39 36.17 Östersunds OK
2 Ante Wernersson Östersunds OK 6796 113.16 575 9.35 38.30 42.23 32.23 Fältjägarnas IF
3 Karin Walltin Östersunds OK 7231 120.31 1010 16.50 48.57 33.02 38.32 Fältjägarnas IF
4 Agneta Samuelsson Fältjägarnas IF 8223 137.03 2002 33.22 46.05 45.36 45.22 Östersunds OK
5 Signe Karlsson Östersunds OK 12959 215.59 6738 112.18 77.52 60.57 77.1 Östersunds OK
Frösö IF
Klass D                     Östersunds OK  
Östersunds OK
Plac Löpare Klubb Totaltid (s) Totaltid Efter (s) Efter Dag 1 Dag 2 Dag 3 Östersunds OK
Östersunds OK
Fältjägarnas IF
Frösö IF
Klubb
Östersunds OK
OK Drommen
Fältjägarnas IF
OK Storsjön
Fältjägarnas IF
Frösö IF
Östersunds OK
Fältjägarnas IF
Östersunds OK
Östersunds OK
Östersunds OK
Östersunds OK
Fältjägarnas IF
Östersunds OK
Östersunds OK
Brunflo IF
Frösö IF
Frösö IF
Klass:   D    Bana: D 1600  Brunflo IF
Östersunds OK
Östersunds OK
Plac Sluttid Löpare Frösö IF
1 27.27 Tomas Wernesson Östersunds OK
2 43.57 Ida Dahlgren
3 45.29 Gry Dahlgren
Utgått Frida Krohn
Klubb
Östersunds OK
Östersunds OK
Östersunds OK
Fältjägarnas IF