I brist på andra kommunikationsvägar kommer SportID-nr här:Lennart: 306786Camilla: 306783Finns det något sätt att hitta mailadresser på hemsidan?
Hej Nu börjar det närma sig. De reserver vi har nu är: Ida Willen och Wilhelm Kilander. Det är alltså inte så lätt att slå sig in i ÖOKs superlag. Och ni som ej har blivit tillfrågad om ni vill springa behöver inte vara ledsen. Vi har inte behövt fråga någon(ännu)Jag vill att följande meddelar Britta erat Sport ID nr: Alf Berggren, Johan Nilsson(Gösta), Lennart o Camilla H, samt Maria N. Det är OK Gösta att din dotter åker med i bussen.
Det ser fantastiskt bra ut inför 25manna. Laget är proppfullt. Vi har nästan brickor till alla. Bussen är i stort sett proppfull. Musiktävlingen är färdig. Middagen är bokad. Och det är TVå veckor kvar.
jag och mina två ungdomar skulle vilja låna 3 st sportidentitedbrickor till 25manna i Täby 11-12 okt. ulrika 0738-200438
Sista formtoppningen inför 25-manna!Samling kl.10.30 vid Österåsens caming på söndag.Anmäl att du kommer, så vi vet hur många kartor som behövs:
Nattserien nr3 Nattorientering i Parkmiljö.Onsdag 24 sep. 19.30-20.30 Björkbacka V.v.fr.Tennishallen 3 banor + Nybörjarbana Alla välkomna.
På lördag samlas vi klockan 10 bakom Föreningshuset i Ås. Ta med kompass om ni har./ Anders
Det fattas 8 personer för att få ihop ett Jämtlandslag till 25-manna. Anmäl intresse till Marianne Åhlström OK Storsjön TEL 0640-18053 .MEN DET BRÅDSKAR!!!Agneta
Om mörkret inträtt kan ni starta från kl 20.00Se tidigare inbjudan i klotterplanket
Prisvärda buffar säljes tre färger69 kr/st eller köp 3 betala för 2
Besöksadress: Rannåsvägen 4883191 Östersund